ПОЧЕО ЛЕТЊИ МАТЕМАТИЧКИ КАМП

Са стране

У понедељак, 22. 8. 2016. године у нашој школи почео  је са радом 11. Летњи  математички камп. На програму су интересантна предавања из математике за ученике од четвртог до осмог разреда основне школе. Мотивациона предавања су свакога дана од 17 часова у мултимедијалној учионици. Камп завршавамо у суботу, 27.8. традиционалним такмичењем из математике.

Погледајте како је било на отварању…

http://www.tvsabac.co.rs/vest.php?id=16437&title=matematicki_kamp

Предавања за четврти разред

Предавања за пети разред

Предавања за шести разред

Предавања за седми разред

Предавања за осми разред

Такмичење тио 2015. године

Са стране

 

Окружно такмичење из техничког и информатичког образовања 2015.г
РАЗРЕД   ИМЕ  И ПРЕЗИМЕ МЕНТОР МЕСТО
5 РАЗРЕД: ПРАКТИЧАН РАД ПО ЗАДАТКУ НА САМОМ ТАКМИЧЕЊУ 1 Ана Бојић МИЛАН ЂУРИЋ

I

2 Анђела Поспишек МИЛАН ЂУРИЋ

II

6 РАЗРЕД: СТАМБЕНО ПОСЛОВНИ ОБЈЕКАТ 3 Немања Марковић МИЛАН ЂУРИЋ

I

7 РАЗРЕД: ЕНЕРГЕТСКИ ПРЕТВАРАЧИ 4 Дубљанин Арсеније МИЛЕНКО ПУЗИГАЋА

I

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ТИО

РБ

Име и презиме такмичара

Рaз.

Школа

Тест

БОДОВИ

РАНГ

50

10

40

100

ана бојић 5 „Николај Велимировић” 39 9 39 87 I
анђелка поспишек 5 „Николај Велимировић” 37 10 40 87 II
УРОШ  ЂУРИЧИЋ 5 „МАЈУР” 48 7 30 85 III
Нађа Илић 5 „Јеврем Обреновић” 42 6 38 85
урош гавриловић 5 „Николај Велимировић” 39 8 38 85
ТАТЈАНА  СТОЈАНОВИЋ 5 „МАЈУР” 41 8 35 84
јована арсеновић 5 „Лаза К Лазаревић” 33 5 39 77
ВУКАШИН СТАНОЈЕВИЋ 5 „МАЈУР” 38 2 33 73
катарина радовановић 5 „Лаза К Лазаревић” 30 5 37 72
Архитектура и грађевинарство   6.разред КОНАЧНА РАНГ ЛИСТА
Немања марковић

6

„Николај Велимировић”

39

8

33

80

I

МАРИЈА БАШТОВАНОВИЋ

6

„Јован Цвијић”

38

10

31

79

III

ИВАНА НИКОЛИЋ

6

„Јован Цвијић”

23

7

32

62

Машинска техника  7. Разред КОНАЧНА РАНГ ЛИСТА

Дубљанин Арсеније

7

„Николај Велимировић” 35 10 39 84 I

Енергетика   8.разред  КОНАЧНА РАНГ ЛИСТА

Анђела Џиновић

8

„Краљ А Карађорђевић” 43 8 25 76

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Аутомоделарство КОНАЧНА РАНГ ЛИСТА

РБ

Име и презиме такмичара

Раз.

Школа

Тест

1.старт

2.старт

Укупно

Ранг

50

25

25

100

ЛАЗАР ЖИВАНОВИЋ

8

„Јанко Веселиновић”

48

25

25

98

I

ТРИМАНОВИЋ  АНАСТАСИЈА

6

„МАЈУР”

49

23

25

97

II

ОПАЧИЋ  ТАМАРА

6

„МАЈУР”

45

23

23

91

III

милан марјановић

6

„Доситеј Обрадовић”

37

23

25

85

МИЛАНОВИЋ  АЛЕКСАНДАР

6

„МАЈУР”

41

21

23

85

Лука  Лазаревић

7

„Јанко Веселиновић”

37

23

23

83

ДАВИД ИЛИЋ

5

„Јеврем Обреновић”

38

21

23

82

ивана гајић

6

„Доситеј Обрадовић”

49

10

19

78

ЖЕЉАНА ПАНТИЋ

6

„Јеврем Обреновић”

33

19

19

71

АНЂЕЛА ЖИВКОВИЋ

5

„Јеврем Обреновић”

43

10

10

63

ДАРКО МАРИНКОВИЋ

7

„Николај Велимировић”

26

15

5

46

урош миловановић

5

„Николај Велимировић”

42

0

0

42

АВИО МОДЕЛАРСТВО КОНАЧНА РАНГ ЛИСТА

НАЂА СТОЈАНОВИЋ 6 „Доситеј Обрадовић” 42 9.63 18.16 69.79

I

НИКОЛА МАРКОВИЋ 6 „Јанко Веселиновић” 50 8.15 6.28 64.43

II

АЛЕКСИЋ  СТЕФАН 5 „МАЈУР” 40 13.2 8.68 61.88

III

НЕМАЊА МАКСИМОВИЋ 7 „Ната  Јеличић” 45 9.58 5.74 60.32
СРЂАН ШОБИЋ 6 „Ната  Јеличић” 42 1.64 6.77 50.41
ДИМИТРИЈЕ АРСЕНОВИЋ 5 „Јеврем Обреновић” 36 5.85 6.98 48.83
МАЏАРЕВИЋ  БОЈАНА 5 „МАЈУР” 42 3.11 2.65 47.76
ЛАЗАР СТЕВАНОВИЋ 5 „Јанко Веселиновић” 40 1.46 6.02 47.48
КРСТИЋ  АНА 5 „МАЈУР” 44 1.20 1.45 46.65
АЛЕКСАНДАР МИЋИЋ 5 „Доситеј Обрадовић” 41 1.88 2.20 45.08
КАТАРИНА ПЕТРИЋ 6 „Доситеј Обрадовић” 41 1 1.97 43.97
ЈОВАНА ЈЕЛИЋ 6 „Николај Велимировић” 38 1.22 1.19 40.41
ЕМИЛИЈА РАДОВАНОВИЋ 7 „Јеврем Обреновић” 32 3.18 2.79 37.97
РАСТКО ВУКОВИЋ 5 „Јеврем Обреновић” 31 3.07 3.63 37.70
МАРИЈА ЂОКИЋ 6 „Николај Велимировић” 25.05
НИКОЛА МИЛОШЕВИЋ 6 „Николај Велимировић” 24.01

РАКЕТНО МОДЕЛАРСТВО  КОНАЧНА РАНГ ЛИСТА

ШУМАНАЦ  МИНА

6

„МАЈУР”

44

9.47

0

53.47

I

ДАНИЦА МАРКОВИЋ

6

„Јеврем Обреновић”

36

7.54

0

43.54

II

ВУКАШИН ВЛАХОВИЋ

5

„Јеврем Обреновић”

40

0

0

40

III

АЋИМОВИЋ  АНЂЕЛА

6

„МАЈУР”

22

6.20

0

Бродомоделарство КОНАЧНА РАНГ ЛИСТА

МОНИКА ТЕШИЋ

6

„Јеврем Обреновић”

47

15

17

79

I

душанка ниновић

6

„Доситеј Обрадовић”

38

5

10

53

III

АНА БОГДАНОВИЋ

6

„Јеврем Обреновић”

43

5

5

53

II

Бојић Марија

8

„Николај Велимировић”

41

5

5

51

ЦВЕТКОВИЋ  МЛАДЕН

7

„МАЈУР”

37

5

5

47

николина перић

5

„Доситеј Обрадовић”

35

0

5

40

Добошаревић Марта

8

„Николај Велимировић”

29

5

23